11.01.2005 :: 17:24
DZISIAJ WESZŁAM NA STRONKE PKHZ I CZYTAM NOWINKI: Dostajemy wiele mail'i z zapytaniem "kiedy premiera płyty Pokahontaz?", więc postanowiliśmy poinformować zniecierpliwionych, iż trwają intensywne prace nad tym albumem w MaxFloStudio.. Rah i Fo baaaaardzo chcą go wydać w okolicach marca.. O postępach prac będziemy informować na bierząco na stronie.. FAZA!!! JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ:)) A oto płytka Pijanych Powietrzem pt. ,,Zawieszeni w czasie i przestrzeni". Polecam gorąco;)) 1. Intro 2. Fotki 3. Latający Holender 4. Miniatury 5. Haemskit 6. Zmysły, Emocje 7. Labirynt 8. Równowaga 9. Myślę I Nic 10. Skit 11. Późnym Popołudniem 12. M.A.T.O. 13. Outro 14. Ała Moje zdanko: Plytka Pijanych to mistrzostwo. Wiem że Latający Holender jest fajny ale M.A.T.O., a konkretnie podkład to poprostu mistrzostwo, nie wiem skąd Rahim bierze takie pomysły, a Siwus wprowdza taki energiczny klimat, że chce sie żeby to on przez cały utwór rymował;))Miniatury to też energia której moglo by byc troche więcej,Haemskit i Skit to mi sie podoba!!!