namocypaktu - komentarze


DZISIAJ WESZŁAM NA STRONKE PKHZ I CZYTAM NOWINKI:

Dostajemy wiele mail'i z zapytaniem "kiedy premiera płyty Pokahontaz?", więc postanowiliśmy poinformować zniecierpliwionych, iż trwają intensywne prace nad tym albumem w MaxFloStudio.. Rah i Fo baaaaardzo chcą go wydać w okolicach marca.. O postępach prac będziemy informować na bierząco na stronie..

FAZA!!! JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ:))

A oto płytka Pijanych Powietrzem pt. ,,Zawieszeni w czasie i przestrzeni". Polecam gorąco;))

1. Intro
2. Fotki
3. Latający Holender
4. Miniatury
5. Haemskit
6. Zmysły, Emocje
7. Labirynt
8. Równowaga
9. Myślę I Nic
10. Skit
11. Późnym Popołudniem
12. M.A.T.O.
13. Outro
14. Ała



Moje zdanko:
Plytka Pijanych to mistrzostwo. Wiem że Latający Holender jest fajny ale M.A.T.O., a konkretnie podkład to poprostu mistrzostwo, nie wiem skąd Rahim bierze takie pomysły, a Siwus wprowdza taki energiczny klimat, że chce sie żeby to on przez cały utwór rymował;))Miniatury to też energia której moglo by byc troche więcej,Haemskit i Skit to mi sie podoba!!!



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.01.2005 :: 18:36 :: nat1.daminet.pl

Agaffunia

Byłam obejrzałam i ślad po sobie zostawiłam
********************** *********************** ******************** ********************* ***************** ***************** ************** ************** ***************** ***************** ******************** ******************** ************************ *********************** **************************** ************************** ******************************* ***************************** *******************************************************************
Talk.pl :: Wróć