namocypaktu - komentarze


Ostatnio nie chce mi się pisać, bo zajęłam się pracą nad moim nowym blogiem o mnie;P, ale obiecuję, że się poprawię:)) i nie długo będę więcej pisać, a jeszcze więcej na feriach. To strzałka:*

,,Połączeni paktem przy dźwiękach z głośnika, to razem do kupy zwie się Paktofonika. Trzy znane portrety, trzy rymów komplety, wkomponowane w bity po przez domowe PC'ty."

FK KOMPANY to skład, który skupia wokół siebie ludzi związanych z kulturą hip-hop, a w szczególności muzyką rap, jego członkami są: Be-De-Jot, Fokusmok, Haem, Kiper, Magik, Mea, Rahuene, Siv-Kakaroto, Sot i Śliwka Tuitam. Pod tą samą nazwą powstała również wytwórnia płytowa, która będzie wydawać dokonania jej członków.

Polecam płytkę ,,Eksperyment Psycho", którą sama mam, jest baniowa. Produkcja Rahima:)

Utwory na płycie:
1. Le-Lo
2. Siv-Kakaroto
3. Bit-Bak
4. śliwka Tuitam
5. Bu
6. Mea
7. Kams



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.01.2005 :: 16:35 :: aip202.neoplus.adsl.tpnet.pl

trampkara

ELO
ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY WCHODZE NA TEGO BLOGA TO NIE MOGE OPRZEĆ SIĘ WRAŻENIU ŻE TY NAPRAWDE TO CZUJESZ , CHODZI MI TU O HIP-HOP
WYKONAŁAŚ NAPRAWDE DOBRĄ ROBOTĘ BO NAKIEROWAŁAŚ TEGO BLOGA NA OKREŚLONY STYL JA MAM ZAWSZE Z TYM PROBLEM :/ , NO... THE BEST POPROSTU! POZDRO I ZAPRASZAM DO MNIE :]
Talk.pl :: Wróć