01.01.2005 :: 13:21
OTO WZMIANKA O KLIPIE ,,WSTRZĄ DLA MAS", KTÓRĄ WZIĘŁAM ZE ŚLIZGA, NIE JESTEM CAŁKOWICIE Z NIĄ ZGODNA, ALE PRZECZYTAJCIE:) Pokahontaz ,,Master" Faktura w klipie Pokahontaz ,,Master" wyciąga cały urok na powierzchnię. Dobrze zmontowane, w rytmie zmiany wypełnień postaci wykluczowanych z obrazków i naniesionych na inne. Brzydkie obrazki trwają dostatecznie krótko, żeby ich nie zauważyć, pełen wypas, można by powiedzieć, gdyby nie ta koszmarna monotonia. Od początku do końca obserwujemy te same patenty bez żadnych modyfikacji. Ciężko zorientować się, która część klipu. Słabiutko z reżyserią, każdy utwór potrzebuje refrenu po to, żeby był jakkolwiek przyswajany. Jeśli brakuje pomysłu, to nawt zwykłe czarne tło jest rozwiązaniem-ekstremalnym, ale to taj jak pauza w muzyce, jest wyśmienitym znakiem przystankowym. Szokuje przez chwilę, ale jeżeli jest z wyczuciem wmontowana, daje oddech i oddziela części. Ludzkie oko w brew pozorom szybko się męczy i trzeba dać mu odpocząć. Więcej obrazów będzie zapamiętywanych, a one w muzgu budują całość-sorry, ale ja tej całości nie wyczuwam. i zdjątko z klipu: